شرکت فناوری اطلاعات ققنوس در سال 1383 بر پایه اجرا و مشاوره تولید سامانه های نرم افزای تحت وب، شروع به فعالیت نمود. در این شرکت ، خدماتی از جمله فروش سامانه های نرم افزاری مدیریت پیمانکاران،مدیریت حقوق و دستمزد مامورین قرائت، سامانه آموزش مجازی، انواع سامانه های دانشگاهی می باشد. 

 
خدمات شرکت ققنوس
 
شرکت فناوری اطلاعات ققنوس، ارائه دهنده سامانه های نرم افزاری مبتنی بر وب، برای ارگان های دولتی و غیر دولتی می باشد. یکی از سامانه هایی که بیش از یک دهه در سطح کشور، سابقه فعالیت دارد، سامانه مدیریت فرایند پیمانکاران صنعت برق می باشد که در نسخه های اخیر قابلیت استفاده در سازمان های دولتی و خصوصی کشور را دارد.
سامانه ی حقوق و دستمزد فونیکس، نیز تاکنون برای مامورین قرائت شرکت های برق کشور مورد استفاده قرار گرفته است که در نسخه های بروز شده، قابلیت استفاده در تمامی نهادهای دولتی و خصوصی را دارد.
شرکت ققنوس، سامانه های دانشگاهی اساتید و دانشجویان، مدیریت آزمایشگاه ها و... را نیز ارائه کرده است که هم اکنون در دانشگاه های کشور، در حال فعالیت است.
هم اکنون ، ققنوس، سامانه آموزش مجازی و وب کنفرانس را نیز ارائه کرده است که می تواند در زمینه ارائه کلاس های آنلاین دانشگاه ها و موسسات آموزشی، وب کنفرانس ها، سالن های سخنرانی آنلاین و ... قابل استفاده قرار گیرد.
در این وبسایت، خدمات و فعالیت های خود را به طور کامل در منوی فعالیت ها، شرح داده است. مشتریان عزیز می توانند از طریق منوی خرید آنلاین وب سایت هر یک از این سامانه های گفته شده و یا خدمات مربوط به طراحی سایت را سفارش دهند.
 

شرایط استفاده از تخفیف : با دردست داشتن اسکرین شات از تراکت کد میتوانید از خدمات ما استفاده نمایید.

 

 


شرکت فناوری اطلاعات ققنوس

343,000 تومان

490,000 تومان

قیمت اصلی

30 %

تخفیف

147,000 تومان

صرفه جویی

مهلت استفاده از تراکت

پایان یافته

  • خیابان سهروردی - خیابان خرمشهر - خیابان نوبخت - کوچه 7 - پلاک 7
  • 88745705