10 راه که بتوانید بدون آرایش بدرخشید

پنج شنبه,23م دی,1395 - 10:30
10 راه که بتوانید بدون آرایش بدرخشید

می توان از آریش به عنوان یک ابزار مهم برای زیباتر شدن خانم ها نام برد و نمی توان هیچ گاه منکر تاثیر مجعزه آسای آن شد لذا باید به خاطر داشته باشیم که گاهی اوقات تاثیرات بعد این احساس خوب به تخریب آینده آن نمی ارزد.

مقدمه


 امروزه معدود خانمهایی را  را مشاهده می کنیم که بدون آرایش در اجتماع ظاهر شوند به خصوص در کشور ایران. اما این مقدار ترس از زیبا به نظر نرسیدن می توان گفت که غیر طبیعی است و ما می توانیم با فوت  فن های ساده  اما تاثیر گذاری زیبایی خود را چندین برابر کنیم با مطلب امروز همراه باشید تا به شما راه هایی نوین برای درخشیدنتان حتی بدون آرایش معرفی کنیم .


10 روش برای زیباتر شدن بدون آرایش
 

1- به جاي آرايش به سلامت پوست صورت‌تان توجه کنيد. شرط لازم و کافي براي استفاده نکردن  از لوازم آرايش داشتن يک پوست سالم و باطراوت است. غذاي سالم بخوريد. بهداشت پوست‌تان را مراقبت کنيد و مراقب جوش‌هاي مزاحم باشيد.

 
 

 

 

2- پول لوازم آرايش را بدهيد و يک صابون صورت خوب و يک شوينده مناسب براي پوست تهيه  کنيد.

 

 

 
 

3-يک لايه‌بردارملايم داراي spf بالا هم مي‌تواند در صاف و سالم به نظر رسيدن پوست مفيد باشد.

 
 

آرایش

 

4-اغلب کرم‌هاي ضد پيري پوست براي خانم‌هاي زير 30 سال خيلي قوي هستند و نيازي به استفاده از آنها نيست اما اگر هنوز فکر مي‌کنيد که بايد از يکي از اين انواع کرم‌ها استفاده کنيد يک مدل ملايم‌تر و ضعيف آن را انتخاب کنيد.

 

 

 
 

5- سعي کنيد موها و ناخن‌هاي مرتبي داشته باشيد. آرايش ساده و مناسب مو در زيبا به نظر رسيدن ظاهر بسيار موثر است. داشتن مو و ناخن مرتب موجب مي‌شود حتي بدون استفاده از لوازم آرايش هم نامرتب به نظر نرسيد. يک مانيکور ساده و يا مدل مويي انتخاب کنيد که بتوانيد براي يک هفته آن را نگه داريد.

 

 

 
 

6-به جاي انواع رژلب سعي کنيد فقط از يک مرطوب‌کننده ساده استفاده کنيد.

 

7-اگر لب‌ها سالم و مرطوب به نظر برسند زيبايي خاص خود را خواهند داشت.

 
 

 

 

8-اگر خيلي اصرار داريد که حتما چيزي روي پوست صورت‌تان استفاده کنيد سعي کنيد کرم ضدآفتابي که ته رنگ مختصري دارد به کار ببريد.

 

 

 
 

9- اين نکته را از ياد نبريد که حتي بدون آرايش هم بايد هر روز از ضدآفتاب استفاده کنيد.

آرایش و زنان

 
 

 

 

10-اگر قرار است فقط کمي آرايش کنيد سعي کنيد فقط ايرادهاي کلي را برطرف کنيد. لکه‌گيري روي پوست صورت با يک کرم ملايم يا يک نوک انگشت از ماسک صورت روي جاي آبله کوچکي که داريد کافي است.


هیچ وقت زیبایی طبیعی خود را دست کم نگیرید...


 


 

برچسب ها :
تعداد بازدید : 16